1. Teknik Analiz mi dedin? Hadi Canım Sen de! online oku

1. Teknik Analiz mi dedin? Hadi Canım Sen de! online oku

1. Teknik Analiz mi dedin? Hadi Canım Sen de!
Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunu aldığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan yirmi yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen De’yi anlattı.
Üç kitaptan oluşan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşa edilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığı ve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar önceden planlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediği müddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.
Birinci cilt, şimdiye kadar yazılıp çizilen birçok kuramı yerden yere vurduğu gibi, teknik analizi kuramsallıktan pratiğe taşıyan yepyeni öğelerle dolu. Basit ve yalın bir düşünme tarzı geliştirerek hem herkesi başarılı birer yatırımcı yapabilecek kurallar sunuyor hem de başarılı olmanın ana koşullarının çok çalışmak ve deliksiz bir Strateji oluşturmak olduğunu vurguluyor.

Paylaş

Benzer Yazılar

Biz Size Döneriz online oku

Biz Size DönerizTürkiye’deki şirketlerin büyük bir çoğunluğunun KOBİ düzeyinde olduğunu düşünürsek, çoğu şirketin…

Kamu Kurumlarında Değişim Yönetimi online oku

Kamu Kurumlarında Değişim YönetimiBİRİNCİ BÖLÜMÖRGÜTSEL DEĞİŞİM İKİNCİ BÖLÜMDEĞİŞİM YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ BÖLÜMKAMU YÖNETİMİNDE DEĞİŞİM DÖRDÜNCÜ BÖLÜMKAMU ÇALIŞANLARININ…

Sermaye Yapısı Kararları online oku

Sermaye Yapısı KararlarıTemel olarak firmalar borçlanma ve özkaynak yollarıyla elde ettikleri kaynaklarını varlıklarını…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.