1000 Soru 1 Ben online oku

1000 Soru 1 Ben online oku

1000 Soru 1 Ben
İnsanın haykırırcasına konuşmak istedikleri ile avazının çıktığı kadar sustuklarının aynı olması tuhaf değil mi sizce de?
Kimin karşısında susuyorsak en çok ona ve en fazla onun karşısında konuşmak istemiyor muyuz aslında? Bu suale sizin de cevabınız evet ise, doğru adrestesiniz, suallere en çok da kendine sormak istediği suallere hasret kalmışların kervanına hoş geldiniz. Biz de sizi bekliyorduk! Zira en büyük sorusu kendisine olanların soruları var elinizde tuttuğunuz bu kitapta. Kim bilir kaç bahara ertelenerek hep geciktirilmiş ve belki de başkalarının sorularına cevap vermekten kendine soru sormaya hiç vakti kalmamış insanlardan birisiniz siz de. Öyleyse gönül kuşunuzu bu kez kendi ufuklarınıza doğru uçurmanın şimdi tam vaktidir. Tam da şu anda sorular konmalı yüreğinizin dallarına. Aklınızın kıvrımlarına takılmış kanatlara özgürlük tanımalısınız… Unutmayınız ki kalbinizin ekmeğini yemek istiyorsanız, yüreğinizin serlevhasında birikmiş soruları dökmelisiniz süt beyaz kağıtlara.

İyikileriniz kadar keşkelerinizi; hüzünlerle beraber sevinçlerinizi; ilk heyecanlarınızdan, bu son dediklerinizi de eklemelisiniz es geçmeden hiçbirini asla!

Yarına ertelemeden, “Acaba?” demeden hemen şimdi, tam da burada cevap verin birikmiş sorularınıza. Henüz geç olmadan, kalbinizin şafağından yüreğinizin başkentine uzanan soruları bulun ve soruların sahiplendiği olmak yerine soruların sahibi siz olun!

Paylaş

Benzer Yazılar

Yabancılar İçin Türkçe Temel Düzey B2 online oku

Yabancılar İçin Türkçe Temel Düzey B2Bilimin ışığında bir dünya üniversitesi misyonuyla hareket eden…

Kazak Türkçesi Metinleri online oku

Kazak Türkçesi MetinleriOrd. Prof. Dr. Reşid Rahmeti Arat (1900-1964) Türkiye’de Türk filolojisinin kurucusudur….

Futbol Yayınlarında Görüntü Dili online oku

Futbol Yayınlarında Görüntü DiliHızla ilerleyen teknoloji ve gelişen yayın sistemleri sayesinde futbol; dikkat…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.