2020 ÖABT Türkçe Öğretmenliği Soru Bankası Çözümlü online oku

2020 ÖABT Türkçe Öğretmenliği Soru Bankası Çözümlü online oku

2020 ÖABT Türkçe Öğretmenliği Soru Bankası Çözümlü
Yol Arkadaşın Yekta ÖZDİL’den Mesaj Var:
Değerli Öğretmen Arkadaşım;
Eğitim uzun soluklu bir süreçtir, enerji ve deneyim gerektirir. Öğretmenliğe giden bu süreçte yol arkadaşınız olarak zor bir yarışa girdiğinizin farkındayız.
Sizler bilinçli bir şekilde ve doğru kaynaklardan sınavlara hazırlanırsanız başaramamak diye bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız. Yıllardır oluşan yayın deneyimimizi bu sıkıntı eşiğinde bir kılavuz özelliği taşıyacak niteliklere sahip olan bu esere aktardık.
Kitabın oluşturulmasında güncel – aktüel tüm gelişmeler analitik olarak ele alınmış, ÖABT’de çıkan sorular ve soru dağılımları dikkatle incelenmiş, entelektüel düşünme becerileri geliştirilmiştir. Bilgiye farkındalık sağlamak için parçacıklardan bütüncülüğe, anlamsızlıktan anlama, nesnelerden enerjiye yönelme hedefinde olunmuştur.
Elinizdeki kitabı bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksiklikleri mutlaka gidermelisiniz.
Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan sınav tadında soru bankası sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.
 
En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle.
Hadi başlayalım mı?
Bu yıl atandığın yıl olsun…
Bu muhteşem soru bankasına sahip olarak atanma yolunda doğru ve kararlı adımı atmış oldun….
Yazar ve Eğitim Danışmanları

Paylaş

Benzer Yazılar

2019 GYS Mahalli İdareler Konu Kitabı online oku

2019 GYS Mahalli İdareler Konu KitabıÜNİTE 15393 SAYILI BELEDİYE KANUNUTEST ÜNİTE 25216 SAYILI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KANUNUTEST ÜNİTE 35302…

TYT Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası online oku

Kollektif isimli yazarın TYT Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası online oku isimli kitabı…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.