Başarının Anahtarı Hızlı Okuma online oku

Başarının Anahtarı Hızlı Okuma online oku

Başarının Anahtarı Hızlı Okuma
Yaşadığımız tek ömürlük bu hayatta, ne kadar çok kitap okursak o kadar çok yaşam sığdırmış oluruz ömrümüze. Okuduğumuz her kitapta yeni insanlar ve yeni kültürlerle tanışır, edindiğimiz yeni bilgiler ediniriz. Edindiğimiz yeni bilgilerle belki de geleceğe biz de ışık tutarız. Belki bir yazar, bir öğretmen, bir bilim adamı, bir müzisyen veya bir mucit oluruz. Gelişen ve hızla değişen dünyaya ayak uydurmak, bir yandan geçmişten kopmamak ve anı kaçırmamak için kendimizi kitapların kollarına bırakırız. İç dünyamızı, dış dünyamızı, iletişimlerimizi, kariyerimizi… Kısaca, yaşadığımız her şeyi bilinçli bir farkındalıkla yaşamayı tercih eder ve birçok şeyi kitaplara borçlu oluruz.
Yaşamın kalitesi okunan kitap sayısı kadar artar. Eğitimin yanında düzenli kitap okuyan bireylerin, gelişimleri ve yaşam kaliteleri, göz ardı edilemeyecek kadar yüksektir. Çocuklarımıza bırakabileceğimiz en mükemmel miras da yine kitaplardır. Tabi kitap okuma alışkanlığı ile birlikte.

Paylaş

Benzer Yazılar

Türkiye’nin Ağaçları Albümü Çiçekli Ağaçlar online oku

Türkiye’nin Ağaçları Albümü Çiçekli AğaçlarTürkiye’nin Ağaçları Albümü, çocukların ve büyüklerin ağaçları tanımasını ve…

Dahi Çocuklar Aktivite Kitabı 5-6 Yaş / Matematik Ve Mantık online oku

Dahi Çocuklar Aktivite Kitabı 5-6 Yaş / Matematik Ve MantıkDahi Çocuklar Matematik ve…

Öğretim Tasarımı online oku

Öğretim Tasarımıİlköğretimde ve orta öğretimde, Milli Eğitim Yasası gereği aynı öğretim programları uygulanmak…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.