Çalışma Mevzuatında İşçi ve İşveren Uygulamaları online oku

Çalışma Mevzuatında İşçi ve İşveren Uygulamaları online oku

Çalışma Mevzuatında İşçi ve İşveren Uygulamaları
Kitap; iş mevzuatı, sosyal güvenlik mevzuatı ve iş sağlığı güvenliği mevzuatı alanında yazara sorulan soruların güncel mevzuat ışığı altında herkes tarafından anlaşılabilecek şekilde soru-cevap formatına getirilerek hazırlandığı bir çalışmadır.
Sorular 4857, 5510, 6331 sayılı Kanunlar ile ilgili kanunlar ve bu kanunlarla ilgili ikincil mevzuat dikkate alınarak, başta özel sektör temsilcilerine, işverenlerine ve çalışanlarına yönelik basit ve sade bir dille cevaplandırılmıştır. Yargı kararları ile Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye İş Kurumu uygulamaları da dikkate alınmıştır.
Eser, tamamen özel sektöre göre hazırlanmış olup, gerçek ve tüzel kişi firmalar, serbest muhasebeci mali müşavirler, yeminli mali müşavirler, avukatlar, işçiler, çalışma ve sosyal güvenlik hayatı ile ilgilenen herkese hitap etmektedir.

Paylaş

Benzer Yazılar

Finansal Piyasalar ve Kurumlar online oku

Finansal Piyasalar ve Kurumlarİçerik Birinci Bölüm: Finansal Sistem Ve Finansal PiyasalarÖğr. Gör. Vahdet Altundal    İkinci…

Türkiye Finanasal Raporlama Standartları Uygulamaları online oku

Türkiye Finanasal Raporlama Standartları Uygulamaları* Muhasebe Standartlarının Gelişimi *Finansal Raporlamaya İlişkin Kavramsal Çerçeve…

İş’te Oyunlaştırma & Yeni Nesil Motivasyon Müşteri ve Çalışanlarınız İçin Davranış Mühendisliği online oku

İş’te Oyunlaştırma & Yeni Nesil Motivasyon Müşteri ve Çalışanlarınız İçin Davranış Mühendisliği“Oyunlaştırma olarak…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.