Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı:24 Ocak-Şubat 2021 online oku

Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı:24 Ocak-Şubat 2021 online oku

Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı:24 Ocak-Şubat 2021
Türkiye’nin ilk ve tek dizi kültürü dergisi Episode’un yeni sayısı çıktı.
 
Episode editörleri olarak bu sayıda TV+’ın zengin ve ilgi çekici içeriklerini incelemek istedik. Özellikle son aylarda global dizilerle ilgili çok hareketli TV+. Dizi dünyasının prestijli işlerini yayınlayan kanal ve yapımcıların imzasını taşıyan, çoğu 2020 yapımı yeni dizileri gözden kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Polisiye, aksiyon, bilimkurgu, dönem işleri, dram ve komedi… Farklı türleri seven izleyiciler için Des, Roadkill, The Sister, Dead Still, Miss Scarlet and the Duke, Diary of an Uber Driver gibi dünyada da ilgi gören diziler platformda yayında. Ayrıca sadece dizileri değil, pek çok klasik filmi, son yılların en çok konuşulan filmlerini, festivallerden ödülle dönenleri, özel serileri de izleyebilirsiniz. TV+’ta izleyebileceğiniz filmleri, şu anda yayında olan ve çok yakında başlayacak yeni dizileri sizler için inceledik. 
 
***
Episode Yerli’nin kapağında, gün birincisi olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin iki başrol oyuncusu var. Buğra Gülsoy ve Ekin Koç. Selçuklu İmparatorluğu’nu, Sultan Melikşah ve Ahmed Sencer’in hikâyesini konu alan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisini, Sultan Melikşah ve Ahmed Sencer’i canlandıran oyuncularla konuştuk. Dizinin yapımcısı Emre Konuk ise projeye nasıl karar verdiğini, titizlendiği konuları ve dizinin ortaya çıkış sürecini anlattı.

Ustaca Buluşmalar köşemizin bu sayıdaki konuğu Zuhal Olcay. Televizyonda, sinemada, tiyatroda ve tabii şarkılarıyla hepimizde yeri ayrı olan Zuhal Olcay’la dünden bugüne kariyerini, şu anda yer aldığı dizi Alev Alev’i konuştuk.

Paylaş

Benzer Yazılar

Mesaj online oku

Mesaj“Bir gece yarısı, tanımadığım bir numaradan gelenesrarengiz bir ‘mesaj’la başladı her şey.Başladı demek…

Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri online oku

Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon TeknikleriFranz Kafka’ya atfedilen bir hikâye vardır;“Fareye demişler…

Ağrıdan Kurtulmak online oku

Ağrıdan KurtulmakAradan yıllar geçmiş olsa bile kronik ağrı çekiyorsanız sadece tek bir sorunun…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.