Es’ile ÖABT Tamamı Çözümlü Soru Bankası online oku

Es’ile ÖABT Tamamı Çözümlü Soru Bankası online oku

Es’ile ÖABT Tamamı Çözümlü Soru Bankası
ES’İLE, ÖABT-Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve  ÖABT- İmam-Hatip Lisesi  Meslek dersleri  Öğretmenliği  kapsamındaki  soruları çözmede  siz  değerli öğretmen adaylarımıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu bağlamda tamamı çözümlü  soru bankası kitabı olan  ES’İLE her iki öğretmenlik alanına da  uygundur.

 
Kitabın hazırlık aşamasında, ÖSYM tarafından yapılan son güncellemeler dikkate alınmış, sınavda  çıkacak sorularla uyumlu nitelikte ve kapsamlı olması hedeflenmiştir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı da  2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredatında bazı değişiklikler yapmıştır. Bu değişiklikler de sınavın önemli bir ağırlığını oluşturan alan eğitimi testi açısından son derece önemlidir.

Yeni baskısıyla gözden geçirilerek güncellenmiş olan kitabımız 15 bölümden oluşmakta, her biri ayrı konu başlıklarından oluşan  toplamda 1200 soru içeren 120 test bulunmaktadır. Detaylı, güncel ve anlaşılır bir dilde yazılan çözümlü anlatımları ve açıklamaları ile bu özgün  ve  inovatif sorular, ÖABT`de  çıkacak sorularla konu ve tarz itibariyle birebir örtüşmektedir. Ayrıca ayrıntılı konu  çözümleri, hem konu tekrarı hem  de konu anlatımı anlamında sizlere müstakil bir kaynak kadar faydalı olacaktır.

Paylaş

Benzer Yazılar

Konsensus KPSS İcra ve İflas Hukuku Soru Bankası online oku

Konsensus KPSS İcra ve İflas Hukuku Soru Bankası16 Ekim 2020Tarih ve 7254 Sayılı Kamu Malî…

2020 Farkındaİsem KPSS Genel Kültür Vatandaşlık 20 Deneme online oku

Kollektif isimli yazarın 2020 Farkındaİsem KPSS Genel Kültür Vatandaşlık 20 Deneme online oku…

AYT Matematik Soru Bankası online oku

AYT Matematik Soru BankasıYeni Müfredata Göre ÖSYM Tarzında HazırlanmışVideo Çözümlü

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.