Etkili İlişkinin 7 Alışkanlığı online oku

Etkili İlişkinin 7 Alışkanlığı online oku

Etkili İlişkinin 7 Alışkanlığı
MUTLU VE GÜÇLÜ BİR İLİŞKİNİN SIRRI NEDİR?
 
Dr. Stephen R. Covey, güçlü ilişkilerin öyle kendiliğinden ortaya çıkmadığını; çiftlerin ortak enerjisine, yeteneğine, arzusuna, vizyonuna ve bağlılığına ihtiyaç duyduğunu belirtir.
 
Etkili İlişkinin 7 Alışkanlığı: Çalkantılı Bir Dünyada İlişkinizi Öncelik Haline Getirin, çiftlerin daha etkili iletişim kurmalarına ve sorunlarını çözmelerine olanak tanıyan evrensel 7 Alışkanlığı uygulamak için ihtiyaç duyduğumuz çerçeveyi ortaya koyuyor.
 
Günümüz dünyasında etkili bir ilişki için güçlü bir birliktelik ve aile yaratma arzusu yeterli değil, zorluklarla başa çıkmak için yeni bir zihniyet gerekiyor. Güçlü, mutlu, samimi ve cinsel açıdan tatmin edici bir birlikteliğe giden yolda ilişkinize öncelik verebilmek, bir çift olarak kendi ritüellerinizi oluşturabilmek, ortak bir misyonu paylaşabilmek ve birlikte daha kaliteli zaman geçirebilmek için 7 Alışkanlığın size rehberlik etmesine izin verin.
 
Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı, yıllardır eğitimcilerin, ebeveynlerin ve öğrencilerin hayatlarını değiştiriyor. Dr. Stephen R. Covey ve eşi Sandra’nın elli yıllık evlilikleri üzerine inşa edilen bu kitapta ise, yazarların bu 7 Alışkanlığın ilişkiye ve evliliğe uygulanmasına dair önerileri ile kişisel deneyimleri bir araya geliyor.

Paylaş

Benzer Yazılar

Ayrıntı Dergisi Kış 2021 (36. Sayı) online oku

Ayrıntı Dergisi Kış 2021 (36. Sayı)Türkiye’de yaşanan toplumsal-siyasal-iktisadi dönüşümü anlama ve bu dönüşümün…

Uygulamalı Pratik Su Kürü online oku

Uygulamalı Pratik Su Kürü-Suyun harika bir iştah açıcı olduğunu,-Soğuk suyun kalbin gereğinden fazla…

İki Kültür Arası 1,5 Adam online oku

İki Kültür Arası 1,5 Adamİstediğin gibi bir yaşam haritası çiz ve rotanı belirle.Hayat…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.