FİT – Şirketiniz Fit mi? online oku

FİT – Şirketiniz Fit mi? online oku

FİT – Şirketiniz Fit mi?
İş hayatı, ticaret baştan aşağı değişiyor. Zaman ve mekân kavramı ortadan kalkıyor. Zamandan bağımsız, 7/24 çalışan ülkelerden bağımsız bir ekonomi oluşuyor. Değişim bu hale gelmişken mevcut organizasyon yapıları, yönetim sistemleri, şirket yönetimleri aynı şekilde devam edebilir mi? Pazarlama kanunları, pazarlama teorileri ve anlayışları aynı kalabilir mi? Yenidünyaya eskinin yaklaşımıyla cevap verebilir miyiz?
 
Elma Yayınevi, yeni kitabında işyerlerinde değişen koşulları anlatıyor okura. Yazar Bilal Temizer, verdiği yaşanmış örneklerle ve açıklamalarıyla geçmişe bağlı kalarak konfor alanından çıkmadan, gerçeği görmezden gelenlere karşı çıkıyor. Yenidünyadan habersiz, gerçeği saklamak isteyenlere, “Kral çıplak” diyor. Yeni ekonomik dünyada ayakta kalmak isteyenler için de bir çözüm önerisi getiriyor: « F.i.t bir şirket haline gelmek. Çünkü yenidünyada ve ekonomik yapıda F.i.t olmayan şirketler yok olacaklar. »
 
F.i.t şirketlerin çoğalması için yeni kitabımız sizlerle…

Paylaş

Benzer Yazılar

Sağlık Harcamaları ve Ekonomik Büyüme online oku

Sağlık Harcamaları ve Ekonomik Büyümeİnsanoğlunun varlığını sürdürebilmesi hiç kuşkusuz sağlıklı nesillerin yetişmesine ve…

Satışın Temelleri online oku

Satışın TemelleriBu kitap, satış mesleğine gönül verenler ve satışı merak edenler için bir…

Portföy Yönetiminde Finansal Teknolojiler online oku

Portföy Yönetiminde Finansal TeknolojilerGün geçtikçe daha çok gündelik hayatımıza giren finansal teknolojiler portföy…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.