Görsel Arapça online oku

Görsel Arapça online oku

Görsel Arapça
Akdem Yayınları’nın Arapça eğitimine dair ilk yayını olan “Arapça Görsel Eğitim Afişleri” İmam Hatip Liseleri, dil eğitim merkezleri ve üniversitelerde ilgiyle karşılanmış ve geniş kitlelere ulaşmıştı. Ardından Arapça severlerin yanlarında taşıyabilmeleri ve eserlere daha kolay ulaşabilmeleri için kitap olarak da basılmıştı.

Dil eğitiminde görselliğin önemine vurgu yaparak geniş kitlelerin beğenisini kazanan Görsel Arapça, şimdi seslendirilmiş yeni baskısıyla artık dinleme becerisine de hitap eden bir kaynak haline geldi. Öğrenilen kelimelerin ve cümlelerin doğru telaffuzunun da sunulduğu kitabın ses dosyalarına her bölümün başındaki karekodlarla ulaşabilirsiniz.

Görsel Arapça; Temel dilbilgisi konuları (30 konu) Kelimeler (30 konu), Çeşitli durumlarda kullanılabilecek pratik cümleler (23 konu), ve Edatlar ve bağlaçlar (25 konu) bölümleri ile kelime hazinesini geliştirmek için güzel bir kaynak.
 

Paylaş

Benzer Yazılar

Bağırmayan Çocuklar online oku

Bağırmayan ÇocuklarMerhaba anneciğim,Benim, yavrun. ‘Kim olduğunu zaten biliyorum’ deme. Çünkü bence henüz yakından tanışmadık…

Aktivite Kitaplarım Seti 5+ Yaş Okul Öncesi Ve Erken Okul Dönemi online oku

Aktivite Kitaplarım Seti 5+ Yaş Okul Öncesi Ve Erken Okul DönemiSayın, Anne-Baba ve…

Başarıya Götüren Aile online oku

Başarıya Götüren AileSınav Döneminde Anababalık Bu kitap, çocuğunun başarılı olması için, “Çok çalış…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.