Hipnotik Satış online oku

Hipnotik Satış online oku

Hipnotik Satış
Elinizde tuttuğunuz, ciddi bir hipnoz ve hipnoterapi eğitimi almış bir satış eğitmeni tarafından yazılmış ilk Türkçe kitaptır. British Hypnosis Research and Training Institute’de bu eğitimi alan ve bunu satışa uyarlayan ilk Türk satış eğitmeni olduğumu onaylıyor. Yurtdışında yazılmış hipnotik satış konulu kitapların birçoğu NLP ve ikna temelli bilgileri içeriyordu. Tabi ki benim kitabımda da bunlar hayati bir yer tutuyor ama ben hipnoz ve trans fenomenini ve beynimizde o sırada neler olup bittiğini okuyuculara bilimsel bir perspektiften vermek istedim.
 
Hipnoz kesinlikle sihir veya büyücülük değildir. Hipnoz, beynin bir gerçekliğidir ve bu bilgiye hakim olmak bir satıcının hayatını değiştirebilir. Bence bugün için bir satıcının ulaşabileceği en ileri seviye hipnozu müşterileri üzerinde kullanmaktır. Umuyorum ki bu kitabı ciddiyetle okuyan ve uygulamaya çalışan kişiler için müşterileri ikna etmek ve onları istedikleri şekilde yönlendirmek çok daha kolay bir hal alacaktır.
 
Ben kendi adıma çıktığım kişisel gelişim yolculuğunda vardığım noktadan ve bu yolculuğun duraklarının birbirileriyle nasıl bir bağlantısı olduğunu en sonunda anlamış olmaktan dolayı çok mutluyum. Bundan sonraki amacım bu bilgiyi ve gelişim sürecinin keyfini okuyucularımla ve öğrencilerimle paylaşmak olacak.

Paylaş

Benzer Yazılar

Belirsizlik Ve Makro Ekonomik Değişkenler İlişkisi Türkiye Örneği online oku

Belirsizlik Ve Makro Ekonomik Değişkenler İlişkisi Türkiye Örneği1. BölümMakroekonomik Değişkenler Ve Belirsizlikleri 1.1. İktisadi…

Kadın ve Ekonomik Yoksunluk online oku

Kadın ve Ekonomik YoksunlukBu çalışmada Türkiye’de ve Dünya’da kadının ekonomik yoksunluğu incelenmiştir. Kadınlar,…

İtirazım Var: Satıcıların En Çok Karşılaştığı 49 Müşteri İtirazına Yanıtlar online oku

İtirazım Var: Satıcıların En Çok Karşılaştığı 49 Müşteri İtirazına YanıtlarHer satış profesyoneli kariyeri…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.