İçindeki Sen online oku

İçindeki Sen online oku

İçindeki Sen
İçindeki Sen adlı bu eserde, insan hayatını her yönüyle ele almaktayız. Her ne kadar hayatımızı somut olan kavramlarla ilişkilendirsek de bu kitapta görünenin bir adım ötesine geçip, hayatımızın hiç gün yüzüne çıkmamış örneklerini göreceksiniz. Fiziksel olarak enerjimizi nasıl yükselteceğimizi (spor, beslenme, çalışmak…) anlatırken aynı zamanda ruhsal enerjimizi de nasıl yükselteceğimizi anlatmaktayız. Çünkü ruh bedene, beden de ruha etki eder, enerji kanallarımız açıldığında enerjilerin farkına varırız. Bu da bizim her şeyin kaynağını görmemizi sağlar.
Bugüne kadar hiçbir akademik alan bu yönüyle insan hayatını incelemiş değildir. Burada anlatılanların hepsi yazarın kendi dünyasından örneklendirdiği tecrübelere dayanmaktadır. Bu kitap, hayattaki farkındalığımızı artırırken, varoluş nedenimizi ve hayattaki rolümüzü keşfetmemizi sağlayacaktır. Evrendeki her canlı tek bir merkezden gelen enerjiyle yaşamaktadır. Bu enerjinin farkına vardığımızda, bütün hayatımız, içimize dolan sonsuz enerjiyle kendimizi ve amacımızı keşfetmemizi sağlayacak.
Birçoğumuz hayatı pek ciddiye almasak da zorlukların ve hayatın yükünün altından kalkamayıp, bütün ömrümüzce zor şartlarda yaşama çabası içinde yitip giden hayallerimizle yaşamak zorunda kalırız. Bazılarımız çok daha rahat hayat şartlarına sahip oluşumuzun, akademik eğitimimizin ya da yaptığımız işlerdeki konumumuzun bizi hayatta değerli kıldığını zanneder.
Maalesef, belki de hayatta zengin ya da fakir, eğitimli ya da eğitimsiz, işçi ya da yönetici oluşumuzun bir öneminin olmadığının anlamına varmak ve yaşamın anlamını çözmeye çalışmak, bizi özümüzle buluşturacak tek şeyi fark etmemizi sağlar; “olmak”…

Paylaş

Benzer Yazılar

Türkoloji Makaleleri online oku

Türkoloji MakaleleriBu kitapta: Türklerin en eski Tanrı inancını, günümüzde Bilim tarafından kabul gören…

221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı:29 Aralık 2020 online oku

221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı:29 Aralık 2020Türkiye’nin ilk ve tek polisiye kültür…

Gizli Kamera online oku

Gizli Kamera*Görüntü Teknolojisindeki Gelişim ve Gizli Kamera *Dünyada ve Türkiye’de Gizli Kamera Uygulamaları…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.