İnsan Yönetimi 2 online oku

İnsan Yönetimi 2 online oku

İnsan Yönetimi 2
Harika bir yönetici olmak, uzun ve zorlu bir süreçtir. Kişisel deneyimleriniz doğrultusunda yeni şeyler öğrenmeniz, birçok şeyi değiştirmeniz gerekir. HBR’s 10 Must Reads serisinden çıkan İnsan Yönetimi’nin devam kitabı olan İnsan Yönetimi 2’de, yönetici olmanın zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olacak, alanının en etkili uzmanlarının Harvard Business Review’den derlenen 11 makalesini bulacaksınız. 

Marcus Buckingham, Michael D. Watkins ve Linda Hill gibi isimlerden alacağınız fikirler, çalışanlarınızın güçlü yönlerini ortaya çıkarmak, dürüstlük ve nezaket kültürünü desteklemek, küresel ekipler arasında daha iyi iletişim ve güven ortamı geliştirmek, çalışanlarınıza yardımcı olacak etkili geribildirimler verebilmek, kurumunuzda işbirliğini teşvik edebilmek gibi konularda size ilham verecek. 
HBR’s 10 Must Reads, hem yeni hem de deneyimli yöneticiler için muazzam bir kaynak niteliğinde. Kendilerinin ve şirketlerinin büyümesi için büyük fikirler peşinde koşan yöneticilerin daha fazla terlemesine gerek kalmadı.
HBR’s 10 Must Reads, her yöneticinin bilmesi gereken en önemli konulara odaklanıyor. Harvard Business Review’in yüzlerce makalesi arasından seçilen İnsan Yönetimi 2, zamana meydan okuyan fikirlerle günümüz iş dünyasının yoluna ışık tutuyor.
Saygılarımızla,
 

Paylaş

Benzer Yazılar

Pozitif Örgütsel Davranışta Güncel Yaklaşımlar online oku

Pozitif Örgütsel Davranışta Güncel YaklaşımlarGünümüzde küreselleşme, amansız rekabet ve teknolojik ilerlemenin etkisiyle hızlı…

Kalbin Aynası Pozitif İletişim online oku

Kalbin Aynası Pozitif İletişimMartin Luther King’in “İnsanlar genellikle birbirlerinden nefret ederler, çünkü birbirlerinden…

Vesanat İki Aylık Edebiyat ve Edebiyat Dergisi Sayı:1 2021 online oku

Vesanat İki Aylık Edebiyat ve Edebiyat Dergisi Sayı:1 2021Sanatın mahiyeti ve menşei üzerine…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.