Kanaviçe Folk Art Çiçekler & 100+ Geleneksel Çiçekli Halk Deseni online oku

Kanaviçe Folk Art Çiçekler & 100+ Geleneksel Çiçekli Halk Deseni online oku

Kanaviçe Folk Art Çiçekler & 100+ Geleneksel Çiçekli Halk Deseni
Folk Art yani geleneksel halk desenleri özellikle Rusya, İskandinavya, Macaristan, Doğu Avrupa ülkelerinin geleneksel desen stilini yansıtmaktadır. Folk Art stili desenler, bahsedilen ülkelerde dekoratif sanatlar ve artisan çalışmalarda kullanılarak, sıklıkla çiçek ve kuş gibi modellerden oluşmaktadır. 
Bu kitapta sunulan kanaviçe modeller, Durene Jones tarafından tasarlanmış olup, 100’den fazla çiçek temalı geleneksel halk desenini kapsamaktadır. Tüm desenler, her seviyeden kanaviçe sever tarafından rahatlıkla işlenebilir, az renk kullanılarak stilize olarak tasarlanmış modellerdir. Kanaviçe şemalar renkli ve sembollü verilmiş olup, muline nakış ipliği olarak DMC renk kodları verilmiştir. Kitapta farklı boyutlarda desenler yer almaktadır. Küçük boyuttaki desenleri; iğnedenlik, hediye etiketi, anahtarlık, kartpostallarda ve giysi ve battaniye süslemede kullanabilirsiniz. Daha ayrıntılı ve büyük boy modelleri ise yastık, masa örtüsü, tablo, defter kılıfı, seccade, yatak örtüsü, servis altlığı gibi ev tekstili objeler üzerine işleyebilirsiniz. Çanta, cüzdan, kot ceketler ve daha birçok kişisel objelerinizi de bu güzel desenlerle dekore edebilirsiniz. 

Paylaş

Benzer Yazılar

Truffle Bar ve Granola Tarifleri online oku

Truffle Bar ve Granola TarifleriSizde hazır ve kimyasallarla dolu atıştırmalıklardan bıktıysanız kitaptaki tarifler…

Mandala online oku

MandalaHayal gücünüzün sınırları yoktur. Birbirinden ilginç mandala desenleriyle hayal gücünüzü yaşatın. Renklerin dünyasında…

100 Boyama (3+ Yaş) online oku

100 Boyama (3+ Yaş)100 Boyama Arı, köpek top ve çiçek…Bu eğlenceli boyama kitabında çocuğunuzunrenk…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.