Miftahu’l Arabiyye Giriş Seviyesi (İngilizce) online oku

Miftahu’l Arabiyye Giriş Seviyesi (İngilizce) online oku

Miftahu’l Arabiyye Giriş Seviyesi (İngilizce)
Miftah Al-Arabiyya Arapça Öğretim Seti, 16 yaş ve üzeri yetişkinler için hazırlanmış olup, içerik ve işleniş biçimi ile lise ve üniversite çağındaki öğrencilere hitap etmektedir.
 
Set, deneysel bir dil öğretim setidir. Yayınlanmadan önce içeriği derslerde okutulmuş ve bir ekip çalışmasıyla zayıf yönleri giderilmiş, olumlu yönleri güçlendirilmiştir. Böylece gerçekçi ve Arapça öğrenenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek bir set ortaya çıkarılmaya çalışılmıştır.
 
Seride dilin temel becerileri olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma alanları net olarak birbirinden ayrılmış, her becerinin öğretimi için çok sayıda görsel ve işitsel malzemeden yararlanılmıştır. Kitabın dinleme bölümlerini telefonunuza yükleyeceğiniz bir kare kod (QR) uygulamasıyla dinleyebilirsiniz.
 
Set, elektronik öğretim içeriğinin bulunduğu mihtaharabiyya.com sitesi ile daha da güçlenmiş olup şu bileşenlere sahiptir: Akıllı tahta uygulaması, yıllık planlar, öğretmen kılavuz kitapları, her üniteye özel sunumlar, seviye belirleme sınavları, quizler ve sınavlar, ses dosyaları, flaş kartlar ve posterler.
 
Setin her seviyesi Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) dikkate alınarak titizlikle hazırlanmış olup toplam beş seviyeden oluşmaktadır. Seviyeler PreA1, A1, A2, B1 ve B2 şeklindedir. 
 
PreA1 hariç her seviyeye ait iki kitap bulunmaktadır. Bunlardan biri konuşma ve dinleme becerilerine; diğeri ise okuma ve yazma becerilerine odaklanmıştır. Bu sayede kitap tercihi yapmak mümkündür.

Paylaş

Benzer Yazılar

Cma İle Meta Analiz Uygulamaları online oku

Cma İle Meta Analiz UygulamalarıBilimsel gelişmeler birbiri üzerine bina edilme ve yığılmalı olarak…

Kürtçe Öğreniyorum – Kurmanci online oku

Kürtçe Öğreniyorum – KurmanciElinizdeki çalışmanın temel amacı, Türkçe bilenlere kolay bir anlatımla tedrici…

THEMIS Maliye – Vergi Hukuku Ders Notları online oku

THEMIS Maliye – Vergi Hukuku Ders NotlarıKitaptaki konuların ana başlıkları: BİRİNCİ BÖLÜM: MALİYE TEORİSİ1….

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.