Mutluluk Yolları Hayat Kitabı online oku

Mutluluk Yolları Hayat Kitabı online oku

Mutluluk Yolları Hayat Kitabı
Ahmet Muhtar Büyükçınar’ın elinizde tuttuğunuz bu kıymetli çalışması, özellikle günümüz insanının, hayatın sorunları karşısında mutluluğu bir türlü yakalayamaması hususunu derinlemesine tahlil ediyor. Ve bu kıymetli tahlillere istinaden, Kur’an ve hadislerin ışığında hayatı mutlu bir şekilde sürdürebilmenin yollarını gösteriyor.
Kitabın daha önceki baskısı için gelen birçok yorumdan yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki bu çalışma, okuyana gerçekten müspet yönde tesir ediyor. Çünkü merhum Ahmet Muhtar Büyükçınar’ın, hayatında tecrübe etmeden, uygulamadan hiçbir şeyi kaleme alıp insanlara nasihat etmediğini biliyoruz.
Muhterem müellif bu kitabında, dinin temel kaynak ve prensiplerinden hareketle; bu prensiplerden fire vermeden mutlu bir hayatın yol güzergâhını samimiyetle çizmiştir. Hatta bazen, sizi mutluluğa götürecek şeylere ulaşmanın yolunun ne kadar da kolay olduğuna, bu kadar kolay yöntemlerle kocaman mutlulukları bugüne kadar nasıl da elde edemediğinize şaşırıp kalacaksınız.

Paylaş

Benzer Yazılar

Yeter ki Sen Kendinden Vazgeçme online oku

Yeter ki Sen Kendinden VazgeçmeBu kitapta bulacağın kendi özün, gücün, farkındalığın ve bilgeliğin…

İnsanlar İkiye Ayrılır: Ben ve Diğerleri online oku

İnsanlar İkiye Ayrılır: Ben ve DiğerleriBil bakalım, dört tarafı insanlarla çevrili yapayalnız bir…

Video Aktivizmde Kavramlar Sorunlar Uygulamalar online oku

Video Aktivizmde Kavramlar Sorunlar UygulamalarGünümüzde endüstriyel ana akım medyanın sembolik üretim yapısı nedeniyle,…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.