Öğreten Satış Hikayeleri online oku

Öğreten Satış Hikayeleri online oku

Öğreten Satış Hikayeleri
Aslı Şafak/Gazeteci, Televizyoncu
Belki farkında değiliz ama hepimiz satıcıyız. Bir öğretmen birikimini, hayata hazırlamaya çalıştığı öğrencilerine satar aslında. Bir televizyoncu izleyicisini karşısına mıhlayarak televizyonda geçirdiği saati satar. Bir ev kadını mahalledeki en iyi yaprak sarmayla maharetini satar.
Bir de bu işin profesyonelleri vardır. Erdinç ve Fulya gibi. Biz amatör satıcılar, onları okuyarak işimizi daha iyi yapabiliriz. Yani bu kitap sadece sıkıcı beyaz yakalılar için değil, hepimiz için.
Yavuz Elkin/ Denizbank GMY
Erdinç’in yolculuğunun tanıklarından biriyim. İyi ki… Fulya’yı ise bu kitap ile tanıdım. Ne güzel bir enerji çıkmış ortaya! Hayatın içinden, sahici ve samimi hikayelerle besledikleri öğretiyi önce eğitimlerine, şimdi de cömertçe okurlarına açıyorlar. Onlar “satış” diyorlar ama bu hikayeler, yaşam boyu öğrenenlere çok daha fazlasını vadediyor.
Meltem Kaplan/ Aydın Ünv.Öğretim Görevlisi
Bu kitap sizi müthiş bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculukta öğrenirken eğleniyor, eğlenirken öğreniyorsunuz. Çünkü içindeki herşeyin temeli yaşanmış “Hikayeler”e dayanıyor. Elbette harika bir kalemle… Satışın doğrularını anlatırken, ne kadar keyifli olduğunu hatırlatan Fulya ve Erdinç’e sonsuz teşekkürler. Yılların satış ve eğitim tecrübesi ile ortaya çıkan bu kıymetli kitabı öğrencilerime kesinlikle önereceğim.
Ozan Kuşçu/Nar Eğitim
Erdinç rica etti okumaya başladım. Sonra rica ortadan kalktı, hikayelerin içinde akarken buldum kendimi. Erdinç gibi sıcak, Fulya gibi dengeli ama kesinlikle herkesin kendini bulup cebine birşeyler koyacağı kendine ait bir kişiliği var Öğreten Satış Hikayeleri’nin…

Paylaş

Benzer Yazılar

Masa Dergi Sayı:48 Şubat 2021 The Queen’s Gambit online oku

Masa Dergi Sayı:48 Şubat 2021 The Queen’s GambitMasa Dergi; edebiyat, sinema, müzik, resim,…

Cogito 100 Üç Aylık Düşünce Dergisi 2020 Eleştiri Zamanı online oku

Cogito 100 Üç Aylık Düşünce Dergisi 2020 Eleştiri ZamanıCogito, “Eleştiri Zamanı” 3 aylık düşünce…

Şehirde Kompost : Küçük Mekanlarda Yaşayanlar İçin Pratik Kompost Yapım Bilgisi online oku

Şehirde Kompost : Küçük Mekanlarda Yaşayanlar İçin Pratik Kompost Yapım Bilgisiİklim krizi şimdi…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.