Pardon! Buraya Kim Bakıyor? online oku

Pardon! Buraya Kim Bakıyor? online oku

Pardon! Buraya Kim Bakıyor?
Bu kitapta perakende satış noktalarında ve mağazalarda görev yapan satış ekiplerinin müşterilerine harika bir deneyim yaşatmalarını sağlayacak, müşteri iletişimi ve satış becerilerine destek olacak ve belki de işlerini daha başarılı yapmalarını sağlayacak birçok ip ucu bulunuyor.                                                  
Koray Tekay otuz yıla yakın süredir devam eden ve satış danışmanlığından başlayıp perakende direktörlüğüne ve oradan da eğitmen ve danışmanlığa kadar uzanan mağazacılık kariyerinde edindiği tecrübelerini, karşılık bulmuş metotlarını ve ip uçlarını basit ve yalın bir bakış açısıyla mağaza ekiplerine aktararak onların gelişimine ve katma değerli iş sonuçları üretmesine destek olmayı amaçlıyor.        
Mağaza ekipleri sadece kendilerinin değil satışının gerçekleşmesi için emek verdiği her üründe, biraz olsun artırabildiği her mağaza cirosunda aynı zamanda işletmesinde görev yapan temizlik görevlisinden genel müdürüne, depocusundan güvenlik görevlisine, muhasebe görevlisinden servis şoförüne kadar birçok paydaşın da “ekmek parasına” katkıda bulunur.
Mağazacılık “emektir, ekmektir”
 

Paylaş

Benzer Yazılar

E-Ticaret Uygulamalarının Doğrudan Yabancı Sermaye Yatırımlarına Olan Etkileri online oku

E-Ticaret Uygulamalarının Doğrudan Yabancı Sermaye Yatırımlarına Olan EtkileriMevcut kaynaklarla, başarıyı en üst düzeye…

Avrupa Birliği’nde Dolaysız Vergilerin Uyumlaştırılması ve Türkiye online oku

Avrupa Birliği’nde Dolaysız Vergilerin Uyumlaştırılması ve TürkiyeEkonomik ve siyasi bir birlik olarak Avrupa…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.