Peru: İnkaların Günümüze Mirası online oku

Peru: İnkaların Günümüze Mirası online oku

Peru: İnkaların Günümüze Mirası
Yüzyıllardır tartışılan bir konu: Çok gezen mi bilir çok okuyan mı? Bu sorunun yanıtını verebilmek ne kadar mümkün olmasa da her ikisini de doğru kabul eden bir yaklaşımla yola çıkıyoruz, bavullarınızı hazırlayın! 133 ülke gezmiş seyyah Serdar Nazım Kölürbaşı‘nın rotasında Güney Amerika’nın incisi Peru’ya gidiyoruz. Pasifik Okyanusu’ndaki sahillerden çöllere, Amazon Ormanları’ndan And Dağları’na, göllerden volkanlara kadar karmaşık bir coğrafyayı sınırları içinde barındıran ülke; tarihi, mutfağı, sosyal yaşamı ve coğrafyasıyla farklı kültürleri tanımak isteyen gezginleri kendi iklimine çağırıyor! Peru: İnkaların Günümüze Mirası ile ülkenin bilinmeyen yönlerini keşfedecek, kitabı bitirdiğinizde Peru turunu tamamlamış hissedeceksiniz!
 
“Amazon Ormanları’nın ne kadarı Peru’dadır? İnka Medeniyeti krallıktan imparatorluğa nasıl dönüşmüştür? Lima balkonları neden Osmanlı’daki cumbalara benzer? Kadınlar neden melon şapka takar? Nasca çizgilerinin sırrı nedir?” Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıtının aranacağı bu keyifli yolculukta geleneksel ile modernin tutkulu birlikteliğine şahitlik edeceksiniz. Peru: İnkaların Günümüze Mirası ile yaşamın başlangıcına dair efsanelerin rehberliğinde, dumanı hâlâ tüten yanardağların gölgesinden zamanın en güvenilir tanığı olan karlı dağların zirvesine ulaşacaksınız.

Paylaş

Benzer Yazılar

İstanbul’da Bir Çay online oku

İstanbul’da Bir ÇayAsya ile Avrupa’yı, Doğu ile Batı’yı birbirine bağlayan; insanların, kültürlerin, medeniyetlerin…

Gez Dünyayı Gör Konya’yı online oku

Gez Dünyayı Gör Konya’yıKONYA TURİZİM VE ARAŞTIRMA KİTABI:Bu kitap, Türk ve yabancı turistler…

Gastronomi Turizminde Güncel Araştırmalar online oku

Gastronomi Turizminde Güncel AraştırmalarKitapta Türkiye’nin farklı üniversitelerinde görev yapan ve lisansüstü eğitimini sürdüren…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.