Self Healing & İlaçsız Şifa Sanatı online oku

Self Healing & İlaçsız Şifa Sanatı online oku

Self Healing & İlaçsız Şifa Sanatı
Vücuduna Güven, O Kendini İyileştirir
 
 
İnsan sahip olduğu özellikleriyle eşsiz bir varlıktır. Ama birçoğumuz şifanın, iyilik halinin, aşkın, yani dışarıda aradığımız her şeyin kendimizde olduğunu unutup, hazinenin üstüne oturup hazine arar.
Her şey aradıklarınızın kendinizde olduğunu fark etmenizle başlayacak. Siz yeter ki kendinize ve içselliğinize doğru bir adım atın ve sonucu görün.
Self Healing, beslenme, yaşam tarzı değişiklikleri, zihinsel dönüşüm ve frekansal tedavilerini kapsayan ve iyileşmenin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlayan bir öğretidir.
Bütünsel bir bakış açısıyla hem modern tıbbın avantajlarını kullanır hem de buna ek olarak diğer iyileştirme tekniklerinden faydalanır ve hepsinin ötesinde vücudun kendi iyileşme kapasitesinin aktive olmasını hedefler.
Self Healing – İlaçsız Şifa Sanatı hastalıklardan kurtulmak ve korunmak için, iyileşmeyi farklı bir perspektiften ele alıyor.
Vücudunuzu, metabolizmanızı, hormonlarınızı ve bunların mekanizmalarını inceleyip sorgulayarak farkındalık kazanmanıza yardımcı oluyor.
Bugüne kadar pek ele alınmayan, teşhis ve tedavi sürecinde genellikle göz ardı edilen, neredeyse herkesin maruz kaldığı ‘stres’ ve en yakın dostu ‘kortizol’ hormonunun sizi ve vücudunuzu nasıl ‘esir’ aldığını ortaya koyuyor.
Bu kitabı şu an okumakta olduğunuza göre yenilenmenin vakti gelmiş demektir. Yenilenmek şifayı getirecek ve siz yeni bir ben ile yepyeni bir gerçekliğe adım atacaksınız… Öyleyse, kendisini dinleyip anlayarak ona güvendiğinizde vücudunuzun neler yapabileceğini öğrenmeye, şifaya açılan kapıdan girip hep birlikte iyileşmeye ne dersiniz?

Paylaş

Benzer Yazılar

Çocukluktan Yetişkinliğe Kaygı online oku

Çocukluktan Yetişkinliğe Kaygı0-6 yaş, insanoğlunun hayat resminin ilk fırça darbelerinin atıldığı dönemdir. Hangi…

Sen de Başarabilirsin Öğrenciler ve Aileler İçin Sınav Rehberi Konusu ve Özeti online oku

Sen de Başarabilirsin Öğrenciler ve Aileler İçin Sınav Rehberi Konusu ve Özetiİnsanın hayatında…

NöroSinema online oku

NöroSinemaNörosinema, insan beyni ile sinemanın birleştiği yeni bir bilimdir.Holywood‘da nörosinema nasıl kullanılmaktadır? Filmleri…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.