Topraklanma & Doğadan Gelen Şifa online oku

Topraklanma & Doğadan Gelen Şifa online oku

Topraklanma & Doğadan Gelen Şifa
Giderek yaygınlaşan modern dünya hastalıklarının nedeni olarak kabul edilen kronik iltihaplanmanın çözümü ve ihtiyacımız olan şifa kaynağı, dünya var olduğundan beri bizimleydi desek ne düşünürsünüz?
 
Çığır açan araştırmalar, bilimsel veriler ve gerçek hayattan referanslarla dolu, daha önce hiç anlatılmamış bu hikâye, küresel çapta bir sağlık devrimi yaratma potansiyeli taşıyor. Topraklanma: Doğadan Gelen Şifa kitabında Toprak ile yeniden bağ kurmanın önemini hatırlayacak ve Topraklanma mucizesinin insanları nasıl iyileştirdiğine tanıklık edeceksiniz. Kelimenin tam anlamıyla denemesi bedava!
 
Toprak’a yeniden bağlanmak herhangi bir hastalığınızı ya da durumunuzu iyileştirmez. Yaptığı şey, sizi üzerinde yaşayan tüm organizmaları yöneten Yeryüzü’nden gelen doğal elektrik sinyalleriyle yeniden birleştirmektir. Bedeninize doğal içsel elektrik dengesini ve ritmini geri kazandırır, bu da kardiyovasküler, solunum, sindirim ve bağışıklık sistemleri dahil bedensel sistemin normal işleyişini destekler. Topraklanma, hastalıkların ortak nedeni olan iltihaplanmayı azaltmak için elektron eksikliğini giderir. Sinir sistemini stresle yönetilen moddan, sakinlik ve daha iyi uyku moduna geçirir. Toprağa yeniden bağlanarak bedeninizin normal elektriksel haline dönmesine, kendi kendini daha iyi düzenlemesine ve iyileştirmesine olanak tanırsınız.
 
“Topraklanma bizi Doğa’ya bağlar, Doğa ise sağlık ve şifanın nihai kaynağıdır. Bu kitap, Doğa’nın en büyük şifa sırlarından birinin kılavuzu.”
—Dr. JOHN GRAY “Erkekler Mars’tan, Kadınlar Venüs’ten” kitabının yazarı

Paylaş

Benzer Yazılar

Kalbine Bir Ses Ver online oku

Kalbine Bir Ses Ver“Sevmek” sihirli bir anahtardır.Paylaşıldıkça çoğalan, çoğaldıkça tüm evreni saran, mutluluk…

Harry Potter ve Felsefe Taşı online oku

Harry Potter ve Felsefe Taşı“Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür…

Outliers (Çizginin Dışındakiler) & Bazı İnsanlar Neden Daha Başarılı Olur? online oku

Outliers (Çizginin Dışındakiler) & Bazı İnsanlar Neden Daha Başarılı Olur?!Başarılı insanlar hakkında anlatılan…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.