Yeni Büyük Çöküş online oku

Yeni Büyük Çöküş online oku

Yeni Büyük Çöküş
ABD tarihinin en kötü ekonomik krizini önceden tahmin eden Rickards, şimdi size krizde nasıl ayakta kalacağınızı anlatıyor!
 
Bu kriz öyle 2008, hatta 1929 krizi gibi değil. COVİD pandemisi yüzünden ortaya çıkan Yeni Büyük Çöküş ABD tarihinin en büyük krizi. İşini kaybedenlerin çoğu işsiz kalmaya devam edecekler. İflaslar her tarafa yayılacak, bankalar geri dönmeyen borçların altında ezilecekler. Deflasyon, borç ve demografi toparlanma şansını baltalayacak ve piyasa keşmekeşini sosyal kargaşa izleyecek. Wall Street ve Beyaz Saray’ın toz pembe lakırdıları sadece bir aldatmaca. Daha en kötüsünü görmedik. 
Ama Akıllı ve Bilgili Yatırımcıların Hebnüz Ümitsizliğe Kapılmalarına Gerek Yok.
New York Times’ın en çok satanlar listesindeki Aftermath ve The New Case for Gold isimli kitapların yazarı James Rickards, Yeni Büyük Çöküş’te finansal sistemimizi bekleyen gerçek tehlikelere ve bilgili ve sezgili yatırımcıların bu eşi benzeri görülmemiş çalkantı içinde nasıl ayakta kalıp hatta nasıl daha da zenginleşeceklerine ışık tutacak perdeyi aralıyor. Rickards, tarihi vaka çalışmaları, para teorisinden aldığı bilgiler ve güç koridorlarının perde arkasına ulaşabilmesi sayesinde, yatırımcıların olayları ve bu olaylar karşısında neler yapabileceklerini  anlayabilmeleri için olan bitenlere ışık tutuyor.
ABD tarihinin bu en büyük krizi sırasında varlıklarını nasıl koruyabileceklerini anlamak isteyen dünyanın her tarafındaki yatırımcıların ve Rickards hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap.

Paylaş

Benzer Yazılar

Kumsal’ın Annesi online oku

Kumsal’ın AnnesiSeni Ayşe…Her gece düşlerimde görüyorum seni; sonraki gün o düşleri anımsıyorum; gece…

İbrahim Efendi Konağı online oku

İbrahim Efendi KonağıBu kitap ne bir hikayedir ne masal ne de roman… zamanı,…

Mustafa / Yaşasın Cumhuriyet online oku

Mustafa / Yaşasın CumhuriyetBir dünya liderinin çocukluktan kahramanlığa uzanan destansı öyküsü. Büyük önder…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.