Yeter ki Sen Kendinden Vazgeçme online oku

Yeter ki Sen Kendinden Vazgeçme online oku

Yeter ki Sen Kendinden Vazgeçme
Bu kitapta bulacağın kendi özün, gücün, farkındalığın ve bilgeliğin olacaktır. Kitabı okuduktan sonra zamanla sorgulamaya başlayacak ve yeni bir bakış açısına kavuşacaksın. Sen farkında olmadan senden alınmış olan gücünü yeniden kendi ellerinde bulundurmanın rahatlığı kaplayacak bütün ruhunu. “Ego” diye basite indirgenmiş kelimenin aslında senin için ne kadar önemli bir güç olduğunu anlayacaksın. Bu gücün kontrolünün dışına çıkmasının sana verdiği zararları fark edeceksin.
 
Bizler ölümlüyüz lakin köle ya da robot değiliz. Özgürlüğünü elinde tutmanın muazzam kudretiyle hayatındaki kısırdöngülerden kurtulacak, yüklerini sırtından atacaksın. Yeniden ayağa kalkıp bu defa kendine esir olmadan yürümeyi hatırlayacaksın. Ezberden değil, kalpten ve yürekten konuşmayı, kendini ifade etmeyi ve affetmeyi başaracaksın.
 
Parçanın da en az bütün kadar anlamı olduğunu fark ettiğinde perçinlenmiş bir öz saygıyla ayağa kalkacaksın. Güvenli alanından çıkacak ve “Ben özgürüm, kendimi ve benimle anlam bulan her şeyi seviyorum.” diye haykıracaksın. Bu haykırışı her davranışın, her duygun ve her kelimenle hücrelerinde yaşayacaksın.
 
Ben anlatıcıyım, sen ise uygulayıcısın. Seni senden başka kimse deviremez. Bu kitapta, vazgeçmekten vazgeçmeyi öğrenecek ve dengeye kavuşan duygularına uygun bir düşünce yapısına geçiş yapacaksın. Kendi uyanışın için kendine yapabileceğin en güzel yatırım, okumaktır.
 
Kimse yoksa sen varsın. Düşüncelerin, hayallerin, anıların, kaynakla bütünleşen ruhun var. Seni, senin kadar sevebilecek bir tek sen varsın. YETER Kİ SEN KENDİNDEN VAZGEÇME! Şimdi görüyorum ki yardıma ihtiyacın var. Cevap ver, var mısın? Ben varım, ya sen?

Paylaş

Benzer Yazılar

Nutuk online oku

NutukUlu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Cumhuriyeti’nin önemli kaynaklarının başında yer alan, 15…

Dönüşüm Sanatı online oku

Dönüşüm SanatıUzman psikolog Müge Serez’in Türkiye’den ABD’ye, oradan Hindistan ve Japonya’ya uzanan yaşam…

Bilinçaltından Gelen Ebeveyn online oku

Bilinçaltından Gelen Ebeveyn“Anlamsız şeylere öfkelenirken buluyorum kendimi.”“Çocuklarıma böyle davranmamın yanlış olduğunu biliyorum ancak…

Yazıya Yorum Yapın

E-posta adresiniz diğer kullanıcılar ile paylaşılmayacak.


Hata! Yorum gönderilemedi.

Başarılı! Yorum başarıyla gönderildi.